Hakkımızda

Hakkımızda

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ
Kainatın en mukaddes mekanı Mekke-i Mükerreme ve Mekke-i Mükerreme’nin en mukaddes mekanı olan Ka’be… İşte sizleri böyle bir mekana davet ediyoruz. Belki Resulullah’ın ayağını bastığı yerin toprağıdır, belki de Peygamber kokusu sinmiştir. Umuduyla insanların yüzlerini gözlerini sürdükleri o mukaddes ve mübarek topraklara sizleri davet ediyoruz. 15 yıldan beri hac ve umre yolunda 20.000 den fazla Hacı ve
Umrecimize verdiğimiz hizmetlerimize bundan böyle Enez Güneş Turizm olarak devam ediyoruz.
Tam 15 senedir bu hizmette her zaman ön sıralarda yer almanın bir sebebi olsa gerek diye düşünüyoruz. 
Hizmet Hizmet Hizmet…
Çünkü bizler Hacı ve Umreciye hizmeti bir ibadet olarak telakki ediyoruz. Çünkü onları Duyuf-ur Rahman olarak biliyor ve inanıyoruz. Rahman’ın misafirleri Allah’ın misafirleri.
Onlar bu bilinç ve şuurda olsunlar veya olmasınlar biz onların Allah’ın misafirleri olduğunun bilincindeyiz ya bu bize yeter.
Onlara hizmet etmek bir ayrıcalık ve ibadettir. Rabbimize hamdolsun ki Umreci ve Hacımıza hizmet eden tüm ekip arkadaşlarımız, bu duygu ve düşünceye sahiptir. Hizmeti hizmet edilenin ayağına kadar götürmek ve hizmeti çeşitli alternatiflerle ona sunmak durumundayız. 
İşte biz Enez Güneş Turizm olarak bu alanda yepyeni bir anlayış, his, heyecan ve misafirperverlik anlayışı içerisinde bir çığır açmak üzere bu yola çıktık.
Sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.
Uçak biletlerinizde, otel rezervasyonlarınızda ve seyahatlerinizde sizlere hizmet etmek bizlere keyif verecektir.
Saygılarımızla…

Umre Programları

MİSYONUMUZ

Turizm sektöründe benimsediği güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan bir aile şirketi olmaktır.